Антифеміністичні акції пройшли в Україні: Львів, Київ, Харків – Експансія
Експансія

Антифеміністичні акції пройшли в Україні: Львів, Київ, Харків

8 березня в різних містах України традиційно пройшли акції феміністичних і ЛГБТ-організацій, цього року їм опонували українські жінки, а також активісти націоналістичних та християнських рухів.

У Львові антифеміністичний мітинг відбувся вже другий рік поспіль. Дівчата вийшли з плакатами проти святкування комуністичного свята 8 березня, проти нав’язування терміну “гендер” і проти феміністичного розпалювання ненависті до чоловіків. Також вони вимагали скасувати так звані “гендерні квоти” – як принизливе для жінки поняття. “Гендерні квоти – дискримінаційна ідея про те, що жінка не може досягнути висот самотужки, тому їй потрібні поблажки” – заявила одна з учасниць акції.

У Києві кілька десятків дівчат та учасників християнських націоналістичних рухів зібрались біля пам’ятника Святої Ольги з лозунгами: “Бог! Батьківщина! Патріархат!”, “Фемінізм руйнує українські родини”. Під час акції кілька чоловік були затримані поліцією.

У Харкові теж пройшов антифеміністичний захід, кілька десятків учасників вишикувались перед маршем феміністок. Обидві колони розділяв кордон поліції. Активісти тримали в руках плакати “Фемінізм – це хвороба”, “Жіночність! Краса! Материнство!”, а також вигукували лозунг “Традиція, сім’я, порядок!”.

Марш жінкинь

Головний феміністичний марш, на який з’їхалось кілька сотень чоловік, проводила в столиці ЛГБТ-організація “Інсайт”. Організатори вирішили не обмежуватись тематикою жінок, і виступили проти “ультраправого насильства”, а також на підтримку трансгендерних осіб. Марш проходив під щільним конвоєм поліцейських, яких було приблизно стільки ж, як учасників маршу.

Одна з учасниць несла плакат з написом “Фемінізм, а не фашизм” і перекресленим тризубом.

Плакат “Фемінізм, а не фашизм” з перекресленим тризубом

У Харкові на феміністичному марш зібралось близько 200 чоловік. У Львові на мітинг вийшло близько 50 феміністок, марш вирішили не проводити. Єдиним несподіваним моментом львівської акції був хлопець в костюмі дітородного органу з плакатом “Вставай за права жінок”.

Феміністична акція у Львові

Підписуйтесь на нас в Телеграмі - https://t.me/expansia

Коментувати